Yeni
Modabutik

Atatürk Temalı Bandana Kırmızı Beyaz Siyah

-%57 indirimli
30,23 TL
70,19 TL

50x50

Ürün Özellikleri

Modabutik Atatürk Temalı Bandana Kırmızı Beyaz Siyah

Ürün Özellikleri

Özel tasarımlar kumaş üzerine kalıp baskı kullanılarak uygulanmıştır. Güzel nefes alabilen ve iyi ter emilimine sahip ince polyester' den imal edilmiştir. Bandana cildinize zarar vermez ve kullanımı çok rahattır. Günlük kıyafetlere iyi uyum sağlar. Yıkama sonrası solma yapmaz.

Kullanım alanları

Çok fonksiyonlu bandana; güneş koruyucu saç bandı, rüzgar geçirmez maske, güneş koruyucu maske, ters maske, saç bandı, eşarp, maske, göz maskesi, bere, yıkanabilir maske, Bandana ve bileklik olarak kullanılabilir. Rüzgar, kum ve güneş ışınlarına maruz kalmanıza engel olabilir. Ürünü katlamanın çok fazla metodu vardır. Her katlama şekli ile farklı bir aksesuar olarak kullanılabilir.

Günlük kullanımda uyumlu olan bandanalar kadın, erkek, çocuk ve evcil hayvanlar için uygundur. İş kıyafetlerinize uyumlu bir aksesuar olacağı gibi partilerde, açık hava organizasyonlarında ve okul kıyafetlerine uyumlu bir aksesuar olarak kullanılabilir.

Atatürk temalı bandanalar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı,15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü gibi özel günlerde sizi temsil eder

Yıkama Talimatı

30 derecede hassas yıkama yöntemi ile yıkanabilir.

Deterjan kullanılırken renkli deterjan kullanmaya özen gösterilmelidir.

Ağartıcı deterjan ve çamaşır suyu ile yıkamaya uygun değildir.

Ütüleme esnasında ters taraftan ütülenmesi tavsiye edilir.

Teslimat Ve İade Koşulları
Ödeme Seçenekleri
Kampanya
Hiçbir yorum bulunamadı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.